?>

Varak Yaldızlı Kartvizitler

Varak Yaldız lüksün simgesi olarak kabul edilir. Baskılı ürünlerde kalite ve lüks öne çıkarılmak isteniyorsa varak yaldız baskı tekniği sıkça kullanılmaktadır. Albenisi yüksek, şık ve modern kartvizit tasarımı istiyorsanız varak yaldızlı kartvizitleri tercih edebilirsiniz. Bu sayfamızda sizin için hazırladığımız varak yaldızlı kartvizit modellerine göz atabilirsiniz. Bunun dışında dünyada ki birçok özgün tasarımcının ve tasarım ajanslarının hazırlamış oldukları varak yaldızlı kartvizit örneklerini görebilir, farklı kartvizit modellerine derlediğimiz içerikler üzerinden ulaşabilirsiniz.

İLHAM ALABİLECEĞİNİZ ALTIN YALDIZ KARTVİZİT ÖRNEKLERİ

lüks varak yaldız kartvizit örnekleri

20 Adet Altın Yaldız Kartvizit Örneği

Kartvizit modelleri arasında en çok dikkat çeken ve ilgi gören modellerden biri altın yaldızlı kartvizitlerdir. Varak baskı tekniği ile hazırlanan…
OKUMAYA DEVAM ET
lüks ve özel tasarım siyah tema altın yaldız kartvizit

Siyah Temalı Altın Yaldızlı Kartvizit Örnekleri

Siyah özel kağıtlar veya siyahın ağırlıklı olduğu tasarımlar ile iç içe geçmiş birbirinden güzel altın yaldızlı kartvizit örnekleri. Bu yazımızda…
OKUMAYA DEVAM ET
DOĞRU VE GÜVENİLİR ADRESTESİNİZ
  KALİTELİ BASKI

  Firmamız tarafından gerçekleştirilen kartvizit baskı işlemleri sırasında yüksek kaliteli bir şekilde sonuç elde edilebilmesi için üstün teknoloji cihazlar kullanılmaktadır. Bu sayede gerçekleştirilen işlem ile birlikte kaliteli baskı avantajları elde edilirken, aynı zamanda da sizin için en faydalı sonucu ortaya koymaya gayret gösteriyoruz. Bu sayede en nitelikli kartvizit tasarımları ve baskısı ile prestijli bir kullanım elde edebiliyorsunuz.

   LÜKS KAĞIT SEÇENEKLERİ

   Kartvizit tasarımınızın tamamlanması sonrasında istediğiniz bütün görsellik ve kalitenin elde edilmesi ile birlikte baskı noktasına geçtiğimiz aşamada, kağıt kalitesi seçeneklerini görerek seçim gerçekleştirebilirsiniz. Bu noktada kartvizit kalitesinin ortaya net olarak çıkabilmesi için lüks kağıt seçenekleri arasından seçim yaparak, en nitelikli sonucu elde edebilirsiniz. Yüksek kalite ortaya koyan baskı teknolojisi ile birlikte bu kağıt kalitesi en iyi sonucu ortaya çıkaracaktır.

    TASARIM DESTEĞİ

    Müşterileriniz ile aranızdaki en iyi iletişimi sağlayacak ve akılda kalıcı bir tanıtım sağlayacak kartvizit için iyi bir tasarım oluşturulması her zaman önemlidir. Hayallerinizde yer alan ve ince dokunuşlar ile özel bir hale getirmek istediğiniz kartvizit tasarımı için firmamızın profesyonel grafik danışmanları ile birlikte profesyonel tasarım desteği alma imkanına sahipsiniz.

     MÜKEMMEL İŞÇİLİK

     Dünyanın her neresinde ne iş yapılırsa yapılsın malzeme kalitesi, görsel kalite ve işçilik kalitesi en önemli olguların başında yer almaktadır. Firmamızda kartvizit üretimi gerçekleştirilirken, öncelikle iyi bir malzemenin seçilmesi daha sonrasında grafik işçiliği konusunda mükemmel işçilik ile en iyi tasarımın elde edilmesi ve daha sonrasında da baskı teknolojilerinin kullanılması sırasında baskının profesyonel olarak yapılması için işçilik en önemli noktalar arasında yer almaktadır.

     İyi Bir İzlenim İçin Varak Yaldızlı Kartvizitler
     Günümüz iş dünyasında iletişimin sağlanmasında kullanılan, küçük ama etkili kartvizitler artık büyük küçük her türlü işletmeler ve hangi pozisyonda olursa olsun çalışanları için sahip olunması önem taşıyan birer eşya haline gelmiştir. Kartvizitler şirketlerin ve kartvizit sahiplerini yansıtan bir araç olarak düşünülmektedir. Bu nedenle artık kartvizit seçiminde insanlar özgün ve akılda kalıcı kartvizitler seçme eğilimi göstermeye başlamışlardır. Bu özelliklere sahip olan ve en çok tercih edilen kartvizit çeşitlerinden biri de varak yaldızlı kartvizitler olmaktadır.

     Kullanıcıya Özel Varak Yaldızlı Kartvizitler
     Bize başvuran kurumların ya da çalışanların en çok talep ettiği konulardan, basılacak kartvizitlerin daha önce kullanılmamış bir tasarıma sahip olan özgün bir ürün olmasıdır.
     Bunun için müşterilerimize önerdiklerimiz kartvizit türlerinden biri varak yaldızlı kartvizitler olmaktadır. Her kullanıcıya özel olarak tasarladığımız bu kartvizitler, geniş kâğıt seçeneklerimizden müşterilerimizin zevklerine göre seçtikleri kağıtlara basılmaktadır. Kurumumuzda kullandığımız kağıtlar en son teknoloji ile üretilmiş, kaliteli ve lüks kağıtlardır.

     Özgün Tasarımı Ve Kaliteli Kâğıdı İle Varak Yaldızlı Kartvizitler
     Sizlere sunduğumuz kartvizit hizmetlerinin en önemli özelliği kartta kullanılacak tasarımın her müşterimize özel olarak hazırlanmasıdır. Dileyen müşterilerimiz kendi sıra dışı tasarımlarını varak yaldızlı kartvizitler kullanarak kullanabilirler. Bunun yanında kullandığımız kağıtların hepsi son kalite, lüks kağıtlardır. Baskı tekniklerimiz ise kartvizit piyasasında kullanılan en gelişmiş tekniklerdendir. Bütün bu kaliteli malzemeler ve size özel tasarımlar ile size en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz.

     TASARIM DESTEĞİNE Mİ İHTİYACINIZ VAR?

     Uzman Tasarım Ekibimiz ile size yardımcı olabiliriz. Sizi en iyi şekilde yansıtacak kartvizit tasarımını ücretsiz olarak hazırlıyoruz.nBeğendiğiniz modellere uygun tasarımınız hazırlandıktan sonra arzu ederseniz talep edebilirsiniz. Whatsapp üzerinden hızlıca iletişime geçebilirsiniz
     İŞİMİZİ SEVEREK YAPIYORUZ
      ÖZEL MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ

      Firmamız ile iletişime geçerek kartvizit tasarımı ve kartvizit baskısı talep ettiğiniz noktada işlemin başlangıcından son aşamada kartvizitlerin size teslim edilmesine kadar iletişim sürdürülmektedir. Bu nedenle müşterilerimizin en doğru hizmeti alabilmesi için firmamız özel müşteri temsilcisi ile birlikte sürekli bir şekilde bağlantıyı sürdürür ve kaliteli bir sonucu ortaya koyar.

       MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

       Firma politikamız olarak, her zaman en iyi kaliteyi ve en doğru sonucu ortaya koymak ilk hedeflerimiz arasında yer alırken, bundan daha önemli bir hedef olarak müşteri memnuniyeti göz önünde bulundurulmaktadır. Çünkü kaliteli ve faydalı bir hizmet almak her müşterinin hakkı olmakla birlikte firmamızdan memnuniyet duyan her kişi bizim için en büyük yatırım ve geleceğe dönük olarak en büyük umut olmaktadır.

        YURTİÇİ VE YURTDIŞINA GÖNDERİM

        Dünyanın her neresinde olursanız olun, internet bağlantısı gerçekleştirdiğiniz durumda firmamız ile iletişime geçebilir, kartvizit tasarımı sağlayabilir ve baskı işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Bu hizmeti almanız sonrasında firmamız yurtiçi ve yurtdışına gönderim sağlayarak ürünlerinizin istediğiniz şekilde size ulaşmasını sağlamaktadır. En hızlı ve güvenilir şekilde ürünlerinizi teslim almanız için uluslararası anlamda en nitelikli hizmetleri veren gönderi firmaları ile çalışmaktayız.

         NUMUNE KUTUSU

         Firmamız üzerinden hizmet alırken tüm örnekleri ve ürün tiplerini internet sayfamız üzerinde gördüğünüz için somut bir örnek görme ihtiyacı hissedebilirsiniz. Bu gibi bir durum en doğal hakkınız olduğundan dolayı firmamız talebinize karşılık olarak numune kutusu gönderimi ile daha önce yapmış olduğumuz baskılarının örneklerini ve kağıt kalitesi ile tasarım kalitesini çok daha rahat bir şekilde görmenizi sağlıyor.

         DAHA FAZLA KEŞFEDİN

         Etiket – Sticker

         Kartvizit basit hali ile kimi zaman şahısların kimi zamansa firmaların tanıtım, reklam ihtiyaçları üzerine özel olarak tasarlanan ve içerisinde tanıtıcı…
         OKUMAYA DEVAM ET
         el ilanı broşür

         El İlanı – Broşür

         Matbaa, şirketlerin ya da kişilerin günümüzde oldukça fazla yararlandığı bir sektördür. Firmamız da matbaa sektörü içerisinde el ilanı ya da…
         OKUMAYA DEVAM ET
         cepli dosya

         Cepli Dosya

         İş dünyasının hangi sektöründe olursa olsun firmalar arasında çok güçlü bir rekabet vardır. Her geçen gün de bu rekabet artarak…
         OKUMAYA DEVAM ET
         antetli kağıt

         Antetli Kağıt

         Günümüzde iş dünyasında ve güncel işletmelerde pek çok fazla ürün kullanılmaktadır. Kırtasiye ürünleri kapsamında da değerlendirmekte olan birçok ürün ve…
         OKUMAYA DEVAM ET
         × Whatsapp
         ?>