sektörel kartvizit tasarımları

Tüm Sektörlere Özel Kartvizitler

Özel ve Farklı Kartvizitler

Kartvizitler, işletme ya da diğer kişiler için hazırlanan, tanıtımın yapıldığı ve bilgilerin yer aldığı kartlardır. Tanıtım ve promosyon amaçlı olarak kullanılan ürünler arasından en çok tercih edilen ürün olarak bilinir. Onlarca yıldır kullanılması ve çok tercih edilmesi ürün seçeneklerinin artmasını sağlamıştır. Genel olarak tercih edilen, standart ürünlerden yapılan tasarımlardan hazırlanan kartvizitlerden çok sayıda basılmasıdır. Firma olarak standardın dışında tasarımlar yaparak özel kartvizitleri sizlere sunmaktayız. Sektörel kartvizitler dâhil olmak üzere onlarca farklı tasarım arasından seçim yaparak işlem yapabilir ve tanıtımlarınızda kullanabilirsiniz.

Avukat Kartvizit Örnekleri

Sektöre Uygun Kartvizit Tasarımı

Kartvizitler ile ilgili olan konular dikkat çekici olması ve akılca kalıcı olmasıdır. Bunun içinde tasarımlar büyük önem arz etmektedir. Firmamız tarafından sunulan kartvizitler bu amaçları yerine getirmek için özel olarak tasarlanmaktadır. Tasarlanan ürünler arasında sektörel kartvizitler önemli yer tutmaktadır. Her sektörün kendi içerisinde anlam ifade eden ve sektörü belirten bazı unsurları bulunmaktadır. Kartvizitler için yapılan tasarımlar içerisinde bu unsurları kullanmak kartvizitleri çok daha dikkat çekici hale getirmektedir. Kullanılan özel işaretler veya amblemler sayesinde kartvizitler çok güzelleşmektedir. Bu işaretler ve amblemler sayesinde hem çalıştığınız sektör hakkında bilgi verilmekte hem de tanıtımınız daha iyi yapılmaktadır. Sektörünüze özel tasarımların yapılması ve tanıtımınızın gerçekleştirilmesi için firmamıza başvurabilirsiniz. 

Fotoğrafçı Kartvizit Örnekleri

Özel Tasarım ve Sorunsuz Teslimat

Firma olarak sektörel kartvizitler ve diğer tüm ürünler ile ilgili olarak özel tasarım ve düzenleme hizmeti sunulmaktadır. Her işletme ya da kişi için özel olarak sunulan bu tasarım hizmeti ile tamamen özel kartvizitler hazırlanabilmektedir. Birbirinden bağımsız ve farklı tasarımlar ile dikkat çekici ve akılda kalıcı ürünler elde edilebilmektedir. Yapılan tasarımlar kaliteli baskı işlemine tabi tutularak basılmaktadır. Baskı işlemlerinde kullanılan lüks kâğıtlar ile özel kartvizit seçenekleri elde edilebilmektedir. Lüks kâğıt kullanımı ile birlikte hazırlanan kartvizitler diğer standart ürünlerden çok farklı görünmekte ve uzun süre sorunsuz kullanılabilmektedir. Tasarlanan ve basımı gerçekleştirilen kartvizitler için yurt içi ve yurt dışına gönderimi gerçekleştirilmektedir. Sorunsuz kartvizit tasarımı ve temini için firmamıza başvurabilirsiniz.

Emlak ve İnşaat Kartvizit Örnekleri

Moda, Kuaför ve Butik Kartvizit Örnekleri

Spor Kartvizit Örnekleri

Yemek ve Restaurant Kartvizit Örnekleri

Öğretmen Kartvizit Örnekleri

Doktor ve Sağlık Sektörü Kartvizit Örnekleri

Mühendis Kartvizit Örnekleri

Turizm Kartvizit Örnekleri

Eczane Kartvizit Örnekleri

ÜRÜNLERİMİZE GÖZ ATMAK İSTER MİSİNİZ?


Kartvizit ile ilgili Daha Fazlasını Görmek İsteyenler


Bizimle İletişime Geçebilirsiniz


İstediğiniz kartvizit tasarımını sizin için hazırlayabilir, üretim süreçleri, kağıt bigileri ve baskı teknikleri hakkında detaylı olarak sizi bilgilendirebiliriz. Talebinize göre her bütçeye uygun kartvizitler sunabiliyoruz. 

kisiyeozelkartvizit Ekibi