tipo tekniği baskı

Tipo Kartvizit Tekniğini Deneyimleyin

Kişiye Özel Kartvizitler

Günümüzde promosyon ve tanıtım işlemlerinde pek çok farklı ürün kullanılmaktadır. İşletmeler ve kişiler için tanıtım yapılması, elde edilen kazancın artması ve daha fazla kişiye hitap edilmesi sonucunu doğurmaktadır. Tanıtım ve reklam işleri denildiğinde akla ilk gelen şeylerden bir tanesi kartvizittir. Kartvizitler işletmeler ve diğer kişiler için özel olarak hazırlanan ve bunların tanıtımlarının yapıldığı, bilgilerinin yer aldığı ürünlerdir. Firma olarak tipo kartvizit gibi özel tasarım kartvizitler tasarlayarak sizlere sunmaktayız. Kişiye ya da işletmeye özel kartvizitler ile diğer ürünler arasından farklı ve dikkat çeken ürünlere sahip olabilirsiniz. Kaliteli ve farklı ürünlere sahip olmak istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz.

Letterpress 20 Adet Tipo Kartvizit Örneği

Tipo Kartvizit Seçenekleri

Baskı teknolojilerinin gelişmesi ile birlikte kartvizit ve diğer tanıtım ürünlerinde seçenekler genişlemiştir. Ancak genel olarak standart ürünler tercih edilmektedir. Bu konuda hem uygun fiyatlı olması hem de hızlı şekilde hazırlanması etkili olmaktadır. Standart ürünlerin dışında özel ürünler kullanılması çok daha etkili olmaktadır. Tipo kartvizit seçenekleri bu özel ürünler arasında yer alır. Firmamız tarafından tasarım ve baskı işlemleri yapılan ürünler arasında tipo kartvizitler özel bir yer tutar. Bu kartvizit özel kâğıtları sayesinde kabartmalı ve renkli şekilde tasarlanabilmektedir. Diğer ürünlere göre oldukça dikkat çekici denilebilir. Farklı renk seçenekleri ve kabartmaları ile diğer ürünlerden çok daha özel bir görüntüye sahip olmaktadır.

15 Adet Letterpress – Tipo Kartvizit Örneği

Lüks Kâğıda Baskı İle Sorunsuz Basım ve Teslimat

Firma olarak standart basım ürünlerinin dışında kişiye özel ve lüks kâğıtlara basılan ürün tasarımları ve üretimleri gerçekleştirmekteyiz. Ürün seçenekleri içerisinde kullanılan lüks kâğıtlar basım işleminin daha güzel bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. Lüks kâğıtlarla hazırlanan kartvizitler sayesinde hazırlanan ürünler tipo kartvizit gibi dikkat çekici ve akılda kalıcı olmaktadır. Daha uzun süre kullanılabilmesi ile de tercih edilmektedir. Basım işlemleri öncesinde tasarım için işletmelere ve diğer kişilere profesyonel hizmet verilmektedir. Tasarım hizmeti sayesinde çok farklı ürünlerin hazırlanması mümkün olur. Basım işlemi sonrasında teslimat firmamız tarafından yapılmaktadır. Yurt içi ve yurt dışı teslimat seçeneği mevcuttur. Basılmış olan kartvizitleriniz adresinize sorunsuz şekilde ulaştırılmaktadır.

ÜRÜNLERİMİZE GÖZ ATMAK İSTER MİSİNİZ?


Kartvizit ile ilgili Daha Fazlasını Görmek İsteyenler


Bizimle İletişime Geçebilirsiniz


İstediğiniz kartvizit tasarımını sizin için hazırlayabilir, üretim süreçleri, kağıt bigileri ve baskı teknikleri hakkında detaylı olarak sizi bilgilendirebiliriz. Talebinize göre her bütçeye uygun kartvizitler sunabiliyoruz. 

kisiyeozelkartvizit Ekibi