Laklı Kartvizitler

Görsel olarak karşı tarafa hitap etmek için laklı kartvizitleri kullanabilirsiniz. Logonuzun, isminizin veya belirgin olmasını istediğiniz bir alanın üzerine kısmi lak tekniği uygulayarak göze hoş gelen, dikkat çekici kartvizitler hazırlayabiliriz. Kabartma laklı kartvizit seçeneklerinde lak tekniği iki kere uygulanarak logonuzun, isim veya seçtiğiniz alanın daha belirgin olması sağlanır. 

DOĞRU VE GÜVENİLİR ADRESTESİNİZ
  KALİTELİ BASKI

  Firmamız tarafından gerçekleştirilen kartvizit baskı işlemleri sırasında yüksek kaliteli bir şekilde sonuç elde edilebilmesi için üstün teknoloji cihazlar kullanılmaktadır. Bu sayede gerçekleştirilen işlem ile birlikte kaliteli baskı avantajları elde edilirken, aynı zamanda da sizin için en faydalı sonucu ortaya koymaya gayret gösteriyoruz. Bu sayede en nitelikli kartvizit tasarımları ve baskısı ile prestijli bir kullanım elde edebiliyorsunuz.

   LÜKS KAĞIT SEÇENEKLERİ

   Kartvizit tasarımınızın tamamlanması sonrasında istediğiniz bütün görsellik ve kalitenin elde edilmesi ile birlikte baskı noktasına geçtiğimiz aşamada, kağıt kalitesi seçeneklerini görerek seçim gerçekleştirebilirsiniz. Bu noktada kartvizit kalitesinin ortaya net olarak çıkabilmesi için lüks kağıt seçenekleri arasından seçim yaparak, en nitelikli sonucu elde edebilirsiniz. Yüksek kalite ortaya koyan baskı teknolojisi ile birlikte bu kağıt kalitesi en iyi sonucu ortaya çıkaracaktır.

    TASARIM DESTEĞİ

    Müşterileriniz ile aranızdaki en iyi iletişimi sağlayacak ve akılda kalıcı bir tanıtım sağlayacak kartvizit için iyi bir tasarım oluşturulması her zaman önemlidir. Hayallerinizde yer alan ve ince dokunuşlar ile özel bir hale getirmek istediğiniz kartvizit tasarımı için firmamızın profesyonel grafik danışmanları ile birlikte profesyonel tasarım desteği alma imkanına sahipsiniz.

     MÜKEMMEL İŞÇİLİK

     Dünyanın her neresinde ne iş yapılırsa yapılsın malzeme kalitesi, görsel kalite ve işçilik kalitesi en önemli olguların başında yer almaktadır. Firmamızda kartvizit üretimi gerçekleştirilirken, öncelikle iyi bir malzemenin seçilmesi daha sonrasında grafik işçiliği konusunda mükemmel işçilik ile en iyi tasarımın elde edilmesi ve daha sonrasında da baskı teknolojilerinin kullanılması sırasında baskının profesyonel olarak yapılması için işçilik en önemli noktalar arasında yer almaktadır.

     Yeni Moda Laklı Kartvizitler
     Günümüzde artık iş kartları baskı dünyasında görselliğin önemi daha da artmaktadır. Bu önemi karşılamak için kullanılan yöntemlerden biri de lak tekniğidir. Bu tekniğe matbaacılıkta süsleme de denmektedir. Yeni nesil laklı kartvizitler artık her kesimden çalışanın ve her türlü işletmenin dikkatini çekmeye başlamıştır. Biz de kurumumuzda en son yöntemleri kullanarak en kaliteli kartları sizler için basıyoruz. Bu yeni ürün ile iş kartları daha da dikkat çekici ve akılda kalıcı olacaktır.

     Laklı Kartvizitler Nasıl Yapılır
     Kullanılacak kartın dizaynına görsel bir güzellik katmak için kullanılan lak yöntemi, aynı zamanda kartı ıslanma ya da sıcaklık gibi dış etkilere ve bükülmeye karşı da korumaktadır. Lak kartın baskısı bittikten sonra yapılan bir işlemdir.
     Kurumumuzda kaliteli kağıtlara basılmış kartlar lak yöntemi uygulandıktan sonra bu laklı kartvizitler parlak bir görünüm elde eder. Ayrıca mat görünümlü olanları da tercih edilenler arasındadır. Bunların yanında lak yöntemi ile kabartma da yapılmaktadır. İstediğiniz türdeki kartviziti, lüks kağıtlarda sizlerin hizmetine sunuyoruz.

     Laklı Kartvizitler Nasıl Seçilmelidir
     İş yerine özel ya da kişisel kullanım için bastırılacak kartvizitlere lak yöntemi uygulanmadan önce kartın tasarımı, kâğıt çeşidi ve kalitesi iyi seçilmelidir. Müşterilerimiz için en uygun kartviziti seçmek için çalışıyoruz. Yaptığımız kart tasarımları orijinaldir ve kullandığımız kâğıt çeşitleri kaliteli ve lükstür. Baskıdan sonra müşterilerimiz dilerlerse kartlarına lak yöntemi uyguluyoruz. Bu laklı kartvizitler ile piyasada akılda kalıcı bir isminizin olması için sizlere en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz.

     TASARIM DESTEĞİNE Mİ İHTİYACINIZ VAR?

     Uzman Tasarım Ekibimiz ile size yardımcı olabiliriz. Sizi en iyi şekilde yansıtacak kartvizit tasarımını ücretsiz olarak hazırlıyoruz.nBeğendiğiniz modellere uygun tasarımınız hazırlandıktan sonra arzu ederseniz talep edebilirsiniz. Whatsapp üzerinden hızlıca iletişime geçebilirsiniz
     İŞİMİZİ SEVEREK YAPIYORUZ
      ÖZEL MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ

      Firmamız ile iletişime geçerek kartvizit tasarımı ve kartvizit baskısı talep ettiğiniz noktada işlemin başlangıcından son aşamada kartvizitlerin size teslim edilmesine kadar iletişim sürdürülmektedir. Bu nedenle müşterilerimizin en doğru hizmeti alabilmesi için firmamız özel müşteri temsilcisi ile birlikte sürekli bir şekilde bağlantıyı sürdürür ve kaliteli bir sonucu ortaya koyar.

       MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

       Firma politikamız olarak, her zaman en iyi kaliteyi ve en doğru sonucu ortaya koymak ilk hedeflerimiz arasında yer alırken, bundan daha önemli bir hedef olarak müşteri memnuniyeti göz önünde bulundurulmaktadır. Çünkü kaliteli ve faydalı bir hizmet almak her müşterinin hakkı olmakla birlikte firmamızdan memnuniyet duyan her kişi bizim için en büyük yatırım ve geleceğe dönük olarak en büyük umut olmaktadır.

        YURTİÇİ VE YURTDIŞINA GÖNDERİM

        Dünyanın her neresinde olursanız olun, internet bağlantısı gerçekleştirdiğiniz durumda firmamız ile iletişime geçebilir, kartvizit tasarımı sağlayabilir ve baskı işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Bu hizmeti almanız sonrasında firmamız yurtiçi ve yurtdışına gönderim sağlayarak ürünlerinizin istediğiniz şekilde size ulaşmasını sağlamaktadır. En hızlı ve güvenilir şekilde ürünlerinizi teslim almanız için uluslararası anlamda en nitelikli hizmetleri veren gönderi firmaları ile çalışmaktayız.

         NUMUNE KUTUSU

         Firmamız üzerinden hizmet alırken tüm örnekleri ve ürün tiplerini internet sayfamız üzerinde gördüğünüz için somut bir örnek görme ihtiyacı hissedebilirsiniz. Bu gibi bir durum en doğal hakkınız olduğundan dolayı firmamız talebinize karşılık olarak numune kutusu gönderimi ile daha önce yapmış olduğumuz baskılarının örneklerini ve kağıt kalitesi ile tasarım kalitesini çok daha rahat bir şekilde görmenizi sağlıyor.

         DAHA FAZLA KEŞFEDİN
         jon snow game of thrones özel kartvizit

         Game of Thrones Karakterlerinin Logoları Olsaydı Nasıl Olurlardı?

         Logolar kurumsal ve kişisel markaların birer parçasıdır. Dünyada tanınmış ve güçlü markalar sadece logoları ile bile aklımızda yer etmişlerdir. İyi…
         OKUMAYA DEVAM ET
         gözlüklü etkileyici kartvizit tasarımı

         Yaratıcı Kartvizit Örnekleri

         Yaratıcı kartvizit örnekleri 30 Adet Etkileyici Kartvizit Örneği 19 Adet Özgün Kartvizit Örneği En İyi Tasarımcılardan 16 Adet Kartvizit Örneği…
         OKUMAYA DEVAM ET
         şeffaf kartvizit kalın mikron tedx

         15 Adet Şeffaf Kartvizit Örneği

         Şeffaf kartvizitler klasik kartvizitlerin yerine aday olabilecek kartvizit türlerinden biridir. Özellikle daha dayanıklı olması ve uzun süre kullanılabilir olması daha…
         OKUMAYA DEVAM ET
         sektörlere özel şeffaf kartvizit

         21 Adet Şeffaf Kartvizit Örneği

         Şeffaf kartvizitler son dönemlerin en çok talep edilen kartvizit türlerinden. Özellikle farklılık arayan, sıradan kartvizitlerin dışında seçenekler arayanlar için şeffaf…
         OKUMAYA DEVAM ET
         × Whatsapp