altın yaldız kenar boyama

Kenar Boyalı Kartivizit ile Fark Yaratın

Kartvizit İhtiyacınızda Yanınızda

Kartvizitler promosyon amaçlı olarak kullanılan ürünler arasında en çok tercih edilenlerindendir. Özellikle baskı teknolojilerinin gelişmesi ile birlikte ürün seçeneklerinin genişlemesi sayesinde her işletme ya da kişi kartvizit bastırma yolunu seçmiştir. Bu kartvizitler sayesinde işletmelerin ya da kendilerinin reklamını yapmak ve bilgilerinin basılı ortamda karşı tarafa ulaştırılması sağlanmaktadır. Özel kartvizit tasarım ve basım işlemlerini gerçekleştiren firmamız ile kendinize ya da işletmenize özel kartvizit hazırlattırabilirsiniz. Kenar boyalı kartvizit gibi özel kartvizitler ile standardın dışında özel ürünlere sahip olabilirsiniz.

51 Adet Kenar Boyalı Kartvizit Örneği

Özel Tasarım Kartvizitler

Kartvizit seçeneklerinin standartlığından sıkılanlar olabilir. Yeni ve farklı ürünler arayanlar için özel tasarım kartvizit seçeneklerini firma olarak tasarlayıp basımını gerçekleştirmekteyiz. İşletmeniz ya da kendiniz için kenar boyalı kartvizit gibi özel kartvizit seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz. Bu seçiminiz sizin için özel olarak tasarlanarak basılacaktır. Çalıştığınız sektörünüze göre kartvizit seçimi ve tasarımı yapılabilir. Sektörün özelliklerini yansıtan bilgilerin yer aldığı ya da sektöre özel işaretlerin yer aldığı özel tasarımlar gerçekleştirilebilir. Bu tasarımlar sayesinde unutulmaz ve akılda kalıcı kartvizitlere sahip olabilirsiniz. Kartvizit gibi ürünlerin amacının işletmelerin ya da kişilerin akılda kalıcı olmasını sağlamak olduğu için özel ürünler ile bu amaca yaklaşmak daha kolay olacaktır. Dikkat çeken tasarıma sahip olan ve özel içerikleri ile üretilen ürünler sayesinde diğer ürünler arasından kartvizitiniz öne çıkacaktır. İşletme olarak özel tasarım kartvizitlerde geniş ürün seçeneği ile hizmet vermekteyiz. Seçtiğiniz kartvizit size özel olarak hazırlanarak basılmakta ve adresinize ulaştırılmaktadır.

20 Adet Kenar Boyalı Kartvizit Örneği

Kenar Boyalı Kartvizit Seçenekleri

Kişiye özel kartvizit seçenekleri arasında kenar boyalı kartvizit ürünleri de yer almaktadır. Firmamız tarafından özel olarak tasarlanarak üretilen bu ürünlerde lüks kâğıt seçenekleri kullanılmaktadır. Kalın ve kaliteli olan bu kâğıtlar standart ürünlere göre daha uzun süre kullanılabilmektedir. Kalın olması sayesinde kenar kısımları kartlar ile aynı renkte ya da farklı renklerde tasarlanabilmektedir. Özel bir ürün olması sebebi ile tasarımdan basıma kadar özel işlemlerden geçirilmektedir. Özellikle basım işlemi dikkatli şekilde gerçekleştirilmekte ve kusursuz bir ürün elde edilmektedir. Seçtiğiniz ürünlerin basımı yapıldıktan sonra adresinize ulaştırılacaktır.

ÜRÜNLERİMİZE GÖZ ATMAK İSTER MİSİNİZ?


Kartvizit ile ilgili Daha Fazlasını Görmek İsteyenler


Bizimle İletişime Geçebilirsiniz


İstediğiniz kartvizit tasarımını sizin için hazırlayabilir, üretim süreçleri, kağıt bigileri ve baskı teknikleri hakkında detaylı olarak sizi bilgilendirebiliriz. Talebinize göre her bütçeye uygun kartvizitler sunabiliyoruz. 

kisiyeozelkartvizit Ekibi