erkeklere özel kartvizitlik

Kartvizitlik

Kartvizit tasarımınıza karar verdiniz ve artık çok hoş bir kartvizit çalışması yaptırdınız. Kartvizitleriniz elinize ulaştı ve artık sabırsızlıkla yanınızda taşımak ve gerektiğinde kullanmak istiyorsunuz. Peki kartvizitlerinizi nasıl yanınızda taşıyacaksınız? İşte kartvizitlerinizi dağıtmadan, yıpratmadan, zarar vermeden, düzenli bir şekilde taşıyabilmenize yardımcı olan ürüne kartvizitlik denir.

Kartvizitlik Türleri

Kartvizitlik türleri kurumsal kimliğinizi yansıtacak şekilde olabileceği gibi, tarzınıza uygun da olabilir, kendi isminize, firmanızın logosu veya isminize, ya da dilediğimiz kişiselleştirme ile farklı bir türde de olabilir. 4 ana başlıkta toplamamız gerekirse;

  • Deri Kartvizitlikler
  • Metal Kartvizitlikler
  • Ahşap Kartvizitlikler
  • İsme Özel Hazırlanan Kartvizitlikler

1- Deri Kartvizitlikler

Seri üretim ürünü olarak hazırlanan deri kartvizitlikler olduğu gibi, özenle hazırlanmış el yapımı birbirinden güzel ve dikkat çekici deri kartvizitliklerde mevcuttur. Bunlardan bazılarını sizle için derledik. Görsellerin altında ki linkleri tıklayarak daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Ürüne Gözat
Ürüne Gözat
Ürüne Gözat

2- Metal Kartvizitlikler

Daha kurumsal bir havası olan metal kartvizitlikler ayrıca diğer kartvizitliklere göre daha dayanıklıdır. Lazer baskı tekniği ile kişiselleştirilebilir.

Ürüne Gözat
Ürüne Gözat
Ürüne Gözat

3- Ahşap Kartvizitlikler

Ahşap ürünler hayatımızın her alanında var ve tarz olarak çok hoş görünmektedir. Bunun üzerine yapılmış çok hoş kartvizit örneklerini sizler için derledik.

Ürüne Gözat
Ürüne Gözat
Ürüne Gözat

4- İsme Özel Kartvizitlikler

Günümüz baskı teknolojisi ile çoğu yüzeye baskı yapılabilmektedir. Metal, Ahşap ya da Deri farketmeksizin tüm kartvizitlik modelleri talep ve tasarıma göre kişiselleştirilebilmektedir. Siz de kartvizitliklerinizi kişiselleştirerek farklı ve özgün bir kartvizitliğe sahip olabilirsiniz.

Ürüne Gözat
Ürüne Gözat
Ürüne Gözat

Bayanlara Özel Kartvizitlikler

Stil olarak, renk ve tasarım olarak bayanlara hitap eden el yapımı her türde kartvizitliği internet ortamında rahatlıkla bulabilirsiniz. Kadınlara özel kartvizitlikleri hangi sayfalarda bulabileceğinizi sizler için örnekler ile birlikte derlemeye çalıştık.

Ürüne Gözat
Ürüne Gözat
Ürüne Gözat

Erkeklere Özel Kartvizitlikler

Erkeklerin tercih edebileceği, kurumsal ve kişiselleştirilmiş el yapımı özel kartvizitlikler de kartvizitlerinizi yanınızda taşımak için çok fazla seçenek sunmaktadır.

Ürüne Gözat
Ürüne Gözat
Ürüne Gözat

Kartvizit ile ilgili Daha Fazlasını Görmek İsteyenler

Kartvizit Tasarımlarınızı Online ya da Offline Olarak Hazırlamak İster misiniz?

Bu yazımızda birkaç adımda kendi kartvizit şablonlarınızı seçip onları derleyebileceğiniz online web sitelerini bulabilir, tasarım programları ile kendi kartvizit şablonlarınızı nasıl oluşturabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Kartvizit Şablonunuzu Hazırlarken Dikket Edilmesi Gerekenler

Bu yazımızda kaliteli bir kartvizit tasarımı için gerekli ana prensipleri sizler için açıklamaya çalıştık. Bu prensiplere uyarak sizde göze hoş gelen tasarımlar hazırlayabilirsiniz.

Kartvizit Modellerin Sizler İçin Kategorilendirdik. Göz Atmak İster misiniz?

Birbirinden ilginç, yaratıcı ve kaliteli kartvizit modellerini 4 ana kategoride sizler için derledik. Baskı tekniklerinden, kullanılan malzemelere, sektörel kartvizit modellerinden tüm yaratıcı kartvizit modellerine aradığınız tüm modelleri bu yazımızda bulabilirsiniz.

Sektörel Kartvizit Örnekleri Dahil, Tüm Kartvizit Örneklerini Sizler İçin Derledik.

İlham alabileceğiniz, sürekli yenilenen kartvizit arşivi oluşturmaya çalışıyoruz. Dünyaca ünlü tasarımcıların hazırlamış oldukları kartvizit örneklerine göz atmak isterseniz bu yazımıza göz atabilirsiniz.

Kartvizit Fiyatları Hakkında Bilmeniz Gereken Herşey

Kartvizitler hazırlanırken kullanılan malzeme, baskı maliyetleri ve tasarım maliyetleri kartvizitlerin fiyatlarını belirlemektedir. Sizler için bu yazımızda kartvizit maliyetlerini etkileyen unsurları ele aldık. Yazımıza göz atabilir, bilgi alabilirsiniz.

Kaç Çeşit Kartvizit Ölçüsü Var Biliyor Musunuz? Kartvizit Ölçüleri Bu Yazımızda.

Dünyada kabul görmüş standart kartvizit ölçüleri mevcut. Bunların dışında yaratıcı tasarımlar için farklı kartvizit ölçüleri de tercih edilmekte. Bu yazımızda kartvizit ölçüleri ile ilgili detaylı bilgileri bulabilirsiniz.

Kartvizit Şablonunuz Nasıl Olmalı? Ücretsiz Kartvizit Şablonları ve Daha Fazlası

Kartvizit şablonu hazırlarken dikkat etmeniz gereken noktalar olabilir. Bu yazımızda faydalı bilgileri bulabirsiniz. Ayrıca farklı kategorilerde ücretsiz kartvizit şablonlarınına göz atabilir dilerseniz bilgisayarınıza indirip düzenleyebilirsiniz.


Bizimle İletişime Geçebilirsiniz


İstediğiniz kartvizit tasarımını sizin için hazırlayabilir, üretim süreçleri, kağıt bigileri ve baskı teknikleri hakkında detaylı olarak sizi bilgilendirebiliriz. Talebinize göre her bütçeye uygun kartvizitler sunabiliyoruz. 

kisiyeozelkartvizit Ekibi