kişiye özel kartvizit

Kartvizitiniz Sizi Yansıtsın

Kişiye ve İşletmeye Özel Kartvizit

Kartvizitler reklam ve tanıtım sektörünün en önemli unsurları arasında yer alır. Onlarca yıldır kullanılmakta olan kartvizitler sayesinde işletmeler ve kişiler kendilerini tanıtma ve iletişim bilgilerini sunma imkânı elde etmektedir. Kâğıt ya da benzeri malzemeler üzerine basılan kartvizitler sürekli olarak gelişen sektörden payını almış ve gelişmiştir. Firma olarak kişiye özel kartvizit seçenekleri ve farklı türde ürünler ile hizmet vermekteyiz. Kartvizit bastırmak ve kullanmak isteyen ancak standart ürünlerin dışında özel ürünlere sahip olmak isteyenler için birçok seçenek bulunmaktadır. Farklı ürünlerin standart ürünlere göre daha dikkat çekici ve akılda kalıcı olduğu gerçeği düşünülerek sizlere özel tasarımlar yapılmaktadır.

YARATICI KARTVİZİT ÖRNEKLERİ

Kartvizit Seçenekleri

Kartvizit denildiğinde akla iki farklı türde seçenek gelmektedir. Birinci seçenek ekonomik ürünleri içermektedir. Ekonomik ürünler özellikle uygun fiyatlı kartvizitleri isteyenler ve çok sayıda basım yaptırmayı tercih edenler için uygun olacaktır. Karton ve benzeri malzemeler kullanılarak üretilen bu ürünler renkli basım teknikleri ile hazırlanmakta ve basılmaktadır. İkinci seçenek olarak sunulan özel kartvizit ürünleri ile standardın dışında bulunan özel ürünlerdir. Bu ürünlerin üretiminde karton kullanılabildiği gibi ek başka malzemelerde kullanılabilir. Lüks kartvizit olarak da bilenen bu ürünler için kabartmalı, şekilli, renklendirmeli ve varaklı ürünler kullanılabilir. Bu ürünler maliyet olarak diğerlerinin biraz üzerinde yer alır. Genel olarak az sayıda ancak özel kişiye vermek üzere hazırlanan bu ürünler daha akılda kalıcı olacaktır.

VARAK YALDIZLI KARTVİZİT ÖRNEKLERİ

KENAR BOYALI KARTVİZİT ÖRNEKLERİ

LETTERPRESS – TİPO KARTVİZİT ÖRNEKLERİ

KRAFT KAĞIT KARTVİZİT ÖRNEKLERİ

SİYAH BEYAZ KARTVİZİT ÖRNEKLERİ

ÖZEL KESİM KARTVİZİT ÖRNEKLERİ

ŞEFFAF KARTVİZİT ÖRNEKLERİ

Sektörlere Özel Kartvizitler

Kişiye veya işletmeye özel kartvizit seçeneklerimiz bulunmaktadır. Kartvizit hazırlama süreci genel olarak belli standartlardaki ürünlerin özelleştirilmesi, kişiye ve işletmeye ait bilgilerin yerleştirilmesi şeklinde gerçekleştirilmektedir. Ancak özel ürünler içerisinde yer alan sektöre özel olarak hazırlanan kartvizitlerde durum farklıdır. Bu kartvizit seçenekleri kişi veya işletmelerin çalıştıkları sektörler dikkate alınarak özel olarak hazırlanır. Hazırlanma aşamasında kişi ya da işletmelerin talepleri dikkate alınarak özel tasarımlar yapılır. Sektörü ifade eden işaret ya da amblemler kullanılabileceği gibi söz veya benzeri şeylerde yazılabilir. İşletmeniz ya da kendiniz için hazırlatmak istediğiniz kartvizitler için bizimle irtibat kurarak herkesin dikkatini çekecek özel kartvizit sahibi olabilirsiniz.

SEKTÖREL KARTVİZİT ÖRNEKLERİ


Kartvizit ile ilgili Daha Fazlasını Görmek İsteyenler


Bizimle İletişime Geçebilirsiniz


İstediğiniz kartvizit tasarımını sizin için hazırlayabilir, üretim süreçleri, kağıt bigileri ve baskı teknikleri hakkında detaylı olarak sizi bilgilendirebiliriz. Talebinize göre her bütçeye uygun kartvizitler sunabiliyoruz. 

kisiyeozelkartvizit Ekibi