altın yaldız özel kağıt

Kartvizit

İster kartvizit yaptırmayı düşünün, ister kartvizit tasarımları ile ilgilenin ya da tasarımcı olarak kartvizit şablon ve tasarımları ile ilgili bilgi arayın. Doğru adrestesiniz. Kartvizit ile ilgili tüm arananları sizler için derledik. Bilmeniz gereken tüm herşey bu sayfada;

  • KARTVİZİT ÖRNEKLERİ
  • KARTVİZİT MODELLERİ
  • TASARIM İLE İLGİLİ BİLGİLER
  • KARTVİZİT FİYATLARI
  • KARTVİZİT AKSESUARLARI

1- KARTVİZİT ÖRNEKLERİ

İstatistiklere göre Amerika da günlük 27 milyondan fazla kartvizit basımı gerçekleştiğini ve dünya çapında sadece 10 milyardan fazla kartvizit basımının gerçekleştiğini biliyor muydunuz? Gelecek teknolojiler ile kartvizit ya da basılı materyaller ortadan kalkar mı bunu zaman gösterecek ama şu an ki teknoloji ile çok özgün ve yaratıcı kartvizit modelleri üretilebilmekte. Birçok kritere göre derlediğimiz dünya çapında ki Kartvizit örneklerine göz atmak isterseniz Tüm Örneklere Gözat butonunu tıklayabilirsiniz.

2- KARTVİZİT MODELLERİ

Tüm kartvizit modellerinin nasıl hazırlandığını biliyor musunuz? Hangi kağıtlar kullanılıyor? Hangi baskı teknikleri ile kaliteli ve yaratıcı kartvizitler üretiliyor. Bu yazımızda tüm bunları sizin için derledik. Göz atmak isterseniz üst tarafta ki butonu tıklayabilirsiniz.

3- KARTVİZİT TASARIMI İLE İLGİLİ BİLGİLER

1) Kaliteli Bir Kartvizit Tasarımı Hazırlamak İçin Neler Gerekli?

Kartvizit tasarımı için bilmeniz gereken herşey bu yazıda. Hangi grafik tasarım programlarının kullanılması gerekir, grafik tasarım bilgileri, yazı fontları ve renk seçimlerinin nasıl yapılması gerektiğine dair tüm bilinmesi gerekenleri ve daha fazlasını sizin için derledik.

2) Kendi Kartvizit Tasarımınızı Kendiniz Yapabilirsiniz!

Kendi kartvizitinizi kendiniz yapabilirsiniz. Online, Offline Tasarım programlarını kullanarak çok güzel kartvizit tasarımlarını hızlı ve pratik bir şekilde hazırlayabilirsiniz.
Ayrıca tasarımlarınız da kullanabileceğiniz ücretli – ücretsiz grafik şablonlarını hangi web sayfAlarından bulabileceğiniz de bu yazımızda

3) Standart Kartvizit Ölçüleri, Yaratıcı, Minimalist, Kare Kartvizit Ölçüleri!

Baskı teknolojisinin gelişmesi ile birlikte standart ve seri üretimin dışına çıkabilirsiniz. Standart kartvizitler yerini minimalist, özgün ve kişiselleştirilebilir kartvizit tasarımlarına bırakmaya başladılar. Farklı materyaller ile hazırlanan, farklı ölçülerdeki kartvizitlere göz atabilir, daha fazlasını keşfedebilirsiniz.

4) Kartvizit Şablonlarına Mı İhtiyacınız Var?

Kartvizit Şablonu seçimi çok önemlidir. Bu yazımızda Kartvizit Şablonu seçiminde nelere dikkat etmeniz gerektiğini açıklamaya çalıştık. Bunun dışında bireysel ve sektörel alanlarda ücretli-ücretsiz yüzletce kartvizit şablonunu sizler için derledik. Paylaştığımz kaynaklardan şablonları indirebiliri, dilerseniz kendi kartvizit şablonlarınızı oluşturabilirsiniz.

4- KARTVİZİT FİYATLARI

Kağıt kalitesinden, üretim şekline, işçiliğinden, tasarımına kadar kartvizit fiyatlarını etkileyen tüm bilgileri bu sayfamızda bulabilirsiniz. Sizin için derlediğimiz ekonomik ve lüks kartvizit fiyatlarına göz atabilir, ilham almak için içeriklere bakabilirsiniz.

5- KARTVİZİT AKSESUARLARI

Kartvizitlerinizi taşıyacağınız, masaüstünde sergileyebileceğiniz göze hoş gelen metal, deri, ahşap kartvizitlikler ile tarzınızı yansıtabilirsiniz. Kişiselleştirilebilir kartvizitlikler ile isminizi, kurumsal kimliğinizi ya da özgün tasarımlarınızı kartvizitlikleriniz üzerine yaptırabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçebilirsiniz


İstediğiniz kartvizit tasarımını sizin için hazırlayabilir, üretim süreçleri, kağıt bigileri ve baskı teknikleri hakkında detaylı olarak sizi bilgilendirebiliriz. Talebinize göre her bütçeye uygun kartvizitler sunabiliyoruz. 

kisiyeozelkartvizit Ekibi