serigraf kartvizit baskıları

Kartvizit Şablonları

Şablon Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 • Bireysel ya da sektörel mi bir şablon arıyorsunuz bunu belirleyin
 • Renklerin insan psikolojisi üzerinde etkisi önemlidir. Sizi ya da kurumunuzun vermek istediği mesaja uygun renk uyumlarına göz atın.
 • Tasarım bütünlüğü için font uyumu önemli. Fontlar verilmek istenen mesajın karakterini belirlemektedir.
 • Tarzınızı belirleyin. Sade ve göze hoş gelen bir tasarımda seçebilirsiniz, daha gösterişli varak baskılı kartvizitleride.
 • Farklı olun. Sıradan ve kalıcı olmayan tasarımlardan uzak durun. Yeni, modern ve yaratıcı kartvizit şablonlarına yönelin

Ücretsiz İndirebileceğiniz Hazır Kartvizit Şablonları

Sizin için birçok siteden yüzlerce kartvizit şablonunu derledik. Farklı tarz ve tasarımlardan bireysel ve sektörel kartvizitlere kadar birçok kartvizit şablonuna ulaşabilirsiniz.

Bunların dışında kartvizitlerinizi nasıl Online ya da Offline olarak Tasarlayabileceğinizi, kendi özgün Kartvizit Şablonlarınızı Hazırlarken Dikkat Etmeniz Gerekenleri yazımızda bulabilirsiniz.

1- Bireysel Hazır Kartvizit Şablonları

 • Avukatlara Özel Kartvizit Şablonları
 • Doktorlara Özel Kartvizit Şablonları
 • Mühendislere Özel Kartvizit Şablonları
 • Fotoğrafçılara Özel Kartvizit Şablonları
 • Öğretmenlere Özel Kartvizit Şablonları
AVUKAT KARTVİZİT ŞABLONLARI

Adaleti temsil eden ikonların ağırlıkta kullanıldığı tasarımlar ile hazırlanmış birçok avukat kartvizit şablonu en çok tercih edilen tasarımların başında gelmektedir.

DAHA FAZLA ŞABLON GÖRMEK İSTİYORUM

DOKTOR KARTVİZİT ŞABLONLARI

Eğlenceli ve branşlara göre farklı güzel tasarımların bulunduğu bir diğer alan doktor ve medikal kartvizit şablonları

DAHA FAZLA ŞABLON GÖRMEK İSTİYORUM

MÜHENDİS KARTVİZİT ŞABLONLARI

Daha çok analitik ve farklı mühendislik alanlarında kullanılan alet ve fikirlerin tasarımlara aktarıldığı modern mühendis kartvizit şablonları.

DAHA FAZLA ŞABLON GÖRMEK İSTİYORUM

FOTOĞRAFÇI KARTVİZİT ŞABLONLARI

Fotoğrafçılık sanatı yaratıcılık unsurlarının en çok göz önüne alındığı alanlardan biri. Farklı ve modern çizgilerden, vintage dahil birçok tasarım çizgisinde fotoğrafçı kartvizit şablonuna rastlamak mümkün

DAHA FAZLA ŞABLON GÖRMEK İSTİYORUM

BERBER KARTVİZİT ŞABLONLARI

Berber ikonlarının bolca kullanıldığı tasarım ikonlarının yanısıra farklılıkları ile öne çıkmış çok hoş berber kartvizit şablonlarını bulabilirsiniz.

DAHA FAZLA ŞABLON GÖRMEK İSTİYORUM

2- Sektörel Hazır Kartvizit Şablonları

Bunların dışında kartvizitlerinizi nasıl Online Tasarlayabileceğinizi ya da kendi özgün kartvizit şablonlarınızı nasıl oluşturabileceğinizi de yazımızda bulabilirsiniz.

 • Emlak Sektörüne Özel Kartvizit Şablonları
 • İnşaat Sektörüne Özel Kartvizit Şablonları
 • Eczacılara Özel Kartvizit Şablonları
 • Turizm Sektörüne Özel Kartvizit Şablonları
EMLAK KARTVİZİT ŞABLONLARI

Emlak sektörüne daha yakın kurumsal çizgide şablon ve örnekler bulabilirsiniz.

DAHA FAZLA ŞABLON GÖRMEK İSTİYORUM

İNŞAAT KARTVİZİT ŞABLONLARI

İnşaat ve yapı sektörü her zaman önde gelen sektörlerden biri olmuştur. Bu alanda fark yaratan inşaat ve yapı kartvizit şablonlarını görebilirsiniz.

DAHA FAZLA ŞABLON GÖRMEK İSTİYORUM

ECZACI KARTVİZİT ŞABLONLARI

İnsan sağlığına hizmet eden eczacılara özel olarak hazırlanmış, sağlık temalı modern kartvizit şablonlarını bulabilirsiniz.

DAHA FAZLA ŞABLON GÖRMEK İSTİYORUM

TURİZM KARTVİZİT ŞABLONLARI

Eğlencenin, seyahatin, yeni maceraların adıdır turizm. Tam da bu konsepte uyan renkli ve cıvıl cıvıl turizm kartvizit şablonlarını bulabilirsiniz.

DAHA FAZLA ŞABLON GÖRMEK İSTİYORUM


Kartvizit ile ilgili Daha Fazlasını Görmek İsteyenler

Kartvizit Tasarımlarınızı Online ya da Offline Olarak Hazırlamak İster misiniz?

Bu yazımızda birkaç adımda kendi kartvizit şablonlarınızı seçip onları derleyebileceğiniz online web sitelerini bulabilir, tasarım programları ile kendi kartvizit şablonlarınızı nasıl oluşturabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Kartvizit Şablonunuzu Hazırlarken Dikket Edilmesi Gerekenler

Bu yazımızda kaliteli bir kartvizit tasarımı için gerekli ana prensipleri sizler için açıklamaya çalıştık. Bu prensiplere uyarak sizde göze hoş gelen tasarımlar hazırlayabilirsiniz.

Kartvizit Modellerin Sizler İçin Kategorilendirdik. Göz Atmak İster misiniz?

Birbirinden ilginç, yaratıcı ve kaliteli kartvizit modellerini 4 ana kategoride sizler için derledik. Baskı tekniklerinden, kullanılan malzemelere, sektörel kartvizit modellerinden tüm yaratıcı kartvizit modellerine aradığınız tüm modelleri bu yazımızda bulabilirsiniz.

Sektörel Kartvizit Örnekleri Dahil, Tüm Kartvizit Örneklerini Sizler İçin Derledik.

İlham alabileceğiniz, sürekli yenilenen kartvizit arşivi oluşturmaya çalışıyoruz. Dünyaca ünlü tasarımcıların hazırlamış oldukları kartvizit örneklerine göz atmak isterseniz bu yazımıza göz atabilirsiniz.

Kartvizit Fiyatları Hakkında Bilmeniz Gereken Herşey

Kartvizitler hazırlanırken kullanılan malzeme, baskı maliyetleri ve tasarım maliyetleri kartvizitlerin fiyatlarını belirlemektedir. Sizler için bu yazımızda kartvizit maliyetlerini etkileyen unsurları ele aldık. Yazımıza göz atabilir, bilgi alabilirsiniz.

Kaç Çeşit Kartvizit Ölçüsü Var Biliyor Musunuz? Kartvizit Ölçüleri Bu Yazımızda.

Dünyada kabul görmüş standart kartvizit ölçüleri mevcut. Bunların dışında yaratıcı tasarımlar için farklı kartvizit ölçüleri de tercih edilmekte. Bu yazımızda kartvizit ölçüleri ile ilgili detaylı bilgileri bulabilirsiniz.

Şık, Deri, Metal, Ahşap, İsme Özel Kartvizitlik Örnekleri

Kartvizitlerinizi isminize özel ya da kurumsal kimliğinize uygun kartvizitlik ile taşımak ister misiniz? Bu yazımızda özenle hazırlanmış, ilham alabileceğiniz kartvizit örneklerine göz atabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçebilirsiniz


İstediğiniz kartvizit tasarımını sizin için hazırlayabilir, üretim süreçleri, kağıt bigileri ve baskı teknikleri hakkında detaylı olarak sizi bilgilendirebiliriz. Talebinize göre her bütçeye uygun kartvizitler sunabiliyoruz. 

kisiyeozelkartvizit Ekibi