kişiye özel kartvizit fiyatları

Kartvizit Fiyatları

Ekonomik ve En Ucuz Kartvizit Fiyatları

Lüks Kartvizit Fiyatları

Kartvizit Çeşitlerine Göre Kartvizit Basım Fiyatları

Kartvizit modellerinde kullanılan malzemelere göre kartvizit fiyatlari ve kartvizit tasarımı fiyatları değişebilmektedir. Biz Kişiye Özel Kartvizit olarak müşterilerimize kartvizit tasarımları konusunda elimizden geldiğince ücretsiz destek olmaya çalışıyoruz. Talebe göre şekillenen ve en çok tercih edilen kartvizit türlerini ve kartvızıt fiyatlarını sizler için derledik.

1- Şeffaf Kartvizit Fiyatları – Pvc Kartvizit Fiyatları
2- Magnet Kartvizit Fiyatları – Mıknatıslı Kartvizit Fiyatları
3- Kabartma Laklı Kartvizit Fiyatları – Laklı Kartvizit Fiyatları
4- Plastik Kartvizit Fiyatları
5- Metal Kartvizit Fiyatları
6- Kalın Kartvizit Fiyatları (Sıvama Kartvizit Fiyatları)
7- Ahşap Kartvizit Fiyatları
8- Kraft Kartvizit Fiyatları
10- Usb Kartvizit Fiyatları (Kartvizit Usb Bellek Fiyatları)
11- Gümüş Yaldızlı Kartvizit Fiyatları
12- Altın Yaldızlı Kartvizit Fiyatları

Şehirlere Göre Kartvizit Baskı ve Kartvizit Tasarım Fiyatları

Online kartvizit veya matbaa ürünlerinden katalog, el ilanı, cepli dosya gibi baskı ürünlerinin siparişini internetten kolaylıkla yapabileceğiniz web sayfaları mevcut. Ancak hala güven sorunu yaşıyor olabilir ve yerel üreticilere ulaşmak isteyebilirsiniz. Bu konuda size yardımcı olacak üretici listesini sizler için derledik.

  • İstanbul Kartvizit Fiyatları

Hem dijital baskı merkezi olarak hem de organize matbaa olarak çok fazla üretici bulabileceğiniz bir şehir İstanbul. Organize matbaa da türmatsan kartvizit fiyatları ile dijital baskı merkezi olarak tekin ozalit kartvizit fiyatlarını üretim, teslimat, işçilik ve diğer hizmetleri doğrultusunda değerlendirebilirsiniz. Anadolu yakasında özellikle Kadıköy ve Ümraniye semtlerinde hizmet alabileceğiniz yerler mevcut. Bunların dışında Ataşehir, Kartal ve Pendik gibi merkez olmuş yerlerde farklı tasarım ve baskı ajansları bulabilirsiniz. En çok bilinen ve talep gören Anadolu yakası matbaa ve dijital baskı evleri ;

Ulus MatbaaZeyka MatbaaHale MatbaaYıldız MatbaaVizyon ReklamCemil CopyDbm Reklam

Avrupa yakası tarafında özellikle Topkapı ve civarında matbaacılar sitelerinin bulunması neredeyse tüm üreticilerin burada toplanmasını sağlamıştır. Bunun dışında kartvizit yaptırma fiyatları ile ilgili Beşiktaş, Maslak, Bakırköy, Beylikdüzü, Esenyurt gibi merkez ilçelerde de kartvizit basımı ve tasarımı yapan ajans ve üreticiler mevcut.

Arena DijitalÖzlem MatbaaReis DijitalLotus Matbaa

  • Ankara Kartvizit Fiyatları

Ankara’nın Kızılay, Sincan, Çankaya, Ulus, Mamak, Keçiören, Etimesgut gibi büyük ilçe ve bunlara bağlı mahallelerine yakın olan küçük ve büyük ölçekte matbaa ve baskı evlerinin bulunduğu ankara matbaacılar sitesi mevcut. Bunun dışında;

Filiz MatbaasıAltıncıoğlu MatbaaÇankaya MatbaaAnkara Dijital BaskıAlesta Dijital Baskı

  • İzmir Kartvizit Fiyatları

İzmir’in merkez ilçelerinden Karşıyaka, Konak, Bornova ya yakın olan matbaa ve dijital baskı merkezlerini listelemeye çalıştık. Bunlar;

Can Dijital BaskıKonak MatbaaDilek MatbaaÖzcan Matbaaİzmir Dijital

  • Diğer Şehirler için Kartvizit Fiyatları

Üç büyük şehrin dışında diğer önemli şehirlerimizde de matbaa ve dijital baskı üreticileri mevcut, Antalya kartvizit fiyatları için Platin Matbaa , Kayseri kartvizit fiyatları için Orka MatbaaBursa kartvizit fiyatları için Cihan Matbaa, Adana kartvizit fiyatları için Burak Matbaa , Eskişehir kartvizit fiyatları için Emek Dijital Matbaa, Çorlu kartvizit fiyatları için Işık Matbaa, Kocaeli kartvizit fiyatları için Aksu Matbaa, Trabzon kartvizit fiyatları için Topkar Matbaa, Sakarya kartvizit fiyatları Gelişim Ofset , Gebze kartvizit fiyatları Toprak Basım , Samsun kartvizit fiyatları için Uğur Ofset Matbaa firmalarından fiyat teklifi alabilir arzu ederseniz hizmet alabilirsiniz. 

Kartvizit Tasarımı ve Basımı için Bizimle İletişime Geçebilirsiniz !

Kartvizit Fiyatını Etkileyen Etkenler

Kartvizit basımı fiyatlarını anlayabilmek için öncelikle üretim maliyetlerini anlamak önemli. Matbaa kartvizit fiyatları ile dijital kartvizit fiyatları aralarında farklılıklar olabilmektedir. Bunun nedeni organize matbaada minimum 1000 adet kartvizit fiyatı verilmektedir. Dijital baskı seçeneğinde ise minimum 50 veya 100 adet kartvizit fiyatı verilebilmektedir. Bu yazımızda tüm ekonomik ve lüks kartvizitlerin maliyetlerini belirleyen 5 ana faktörü sizin için derledik. Maliyeti etkileyen unsurları anladıktan sonra sizin için hazırlamış olduğumuz kartvizitler ve detaylı bilgilerle kartvizit fiyatlarını en doğru şekilde anlamanıza yardımcı olmaya çalıştık. En temel faktörler.

  • Kağıt Maliyeti – Kartvizit Kağıt Fiyatı
  • Tek Yön – Arkalı Önlü Kartvizit Fiyatları
  • Baskı Maliyeti – Kartvizit Baskı Fiyatları
  • Tasarım Maliyeti – Kartvizit Tasarım Fiyatları

Kısa ve yalın şekilde açıklamak gerekirse;

1- Kağıt Maliyeti – Kartvizit Kağıt Fiyatı

Kuşe Kağıt
En çok tercih edilen ve sektörde en çok kullanılan kağıt türüdür. Genellikle ekonomik kartvizitlerin üretilmesinde tercih edilir. Talep edilen kartvizit türüne göre gramajı değişkenlik gösterebilir.

Tuale Kağıt
Yüzeyi pütürlüdür ve güzel bir dokunma hissiyatı bırakır. Çok fazla  tercih edilen kağıt türlerinden biridir. Yüksek gramaj da tüm baskı  tekniklerinde kullanılabilen kağıt türüdür.

Zenit Kağıt
Tuale kağıt ile aynı kategoride yer alır. Arasında ki fark yüzeyinde ki  doku nokta noktadır. Tasarım ve talebe göre tercih edilen kağıt türüdür.

Japon Bristol Kağıt
Düz yüzeyi olan Kuşe kağıt ve Tuale kağıt gibi tercih edilen gramaj olarak
geniş skalası bulunan kağıt türüdür.

Fantezi Kağıt Türleri
Özel olarak farklı renk ve dokularda üretilen kağıt türleridir.  Genel olarak lüks kartvizitlerin üretiminde lüks fantezi kağıt seçenekleri kullanılmaktadır. Birden fazla marka ve binlerce kağıt seçeneği  bulunmaktadır.

Ahşap, Metal vb. Materyaller
Özel kartvizit tasarımları hazırlamak için kağıt dışında ahşap, metal, plastik, magnet veya farklı materyaller kullanılmaktadır. Baskı tekniklerinin gelişmesi ile yaratıcı ve sıradışı kartvizitler için tercih edilmektedirler.

2- Tek Yön – Çift Yön Kartvizit Türü

Tek Yön Kartvizit Türü
Tasarım ve baskı özelliğine göre tek yüzünde işlem yapılan kartvizitler çift yönlü kartvizitlere göre fiyat olarak daha uygun olmaktadır.

Çift Yön Kartvizit Türü
Her iki yüzeyinde işlem yapılan, ayrı ayrı tasarımları yapılan kartvizitlerin maliyetleri hem işçilik hem de tasarım yönünden daha maliyetli olmaktadır.

3- Baskı Maliyeti – Kartvizit Baskı Fiyatı

Ofset Baskı Tekniği
En çok kullanılan baskı tekniğidir. Kalıp ve kullanılan renk sayısına göre baskı maliyeti hesaplanmaktadır. Düz kesim kartvizit modelleri üretilebildiği gibi talebe göre özel kesimli kartvizitler de üretilebilmektedir. En çok tercih edilen oval kartvizit ve yuvarlak kartvizit fiyatlarının belirlenmesinde ofset baskı tekniği etkilidir.

Dijital Baskı Tekniği
Yeni geliştirilen dijital baskı makineleri ile Ofset baskı kalitesinde baskılar uygun maliyete ve hızlı şekilde yapılmaktadır. Baskı sonrasında genellikle mat selefon ya da parlak selefon tercih edilebilmektedir.

Serigraf Baskı Tekniği
Özel tasarım ve farklı materyaller üzerine yapılan, işçiliği zahmetli baskı türüdür. Renkli kartvizit fiyatlarının belirlenmesinde serigraf baskı tekniği farklı bir seçenek olarak önümüze çıkmaktadır. Yaratıcı kartvizit tasarımlarının hazırlanmasında kullanılan bu teknik kartvizit fiyatlarını etkileyen baskı tekniklerinden biridir.

Lazer Baskı Tekniği
Daha çok logo ve isimlerin promosyon malzemeleri üzerine yazılması için kullanılan baskı tekniğidir. Lazer baskının kullanıldığı kartvizitlerde kartvizit bastırma fiyatları diğer ürünlere göre biraz daha yüksek olabilmektedir. Farklı ve özgün kartvizit tasarımlarını hayata geçirmek için kullanılmaktadır.

Tipo Baskı(Letterpress) Tekniği
Eski ama eskimeyen bir baskı tekniğidir. Özellikle lüks ve kaliteli kartvizit ve baskılı ürünlerin üretilmesinde kullanılan baskı tekniğidir.

4- Tasarım Maliyeti – Kartvizit Tasarım Fiyatı

Sıradan Tasarım
Sektörde çoğu freelance tasarımcının ya da baskı evinin müşterilerine hızlı hizmet vermek için üzerinde çok düşünülmeden hazırlanan düşük maliyetli tasarımlar.

Kaliteli Tasarım
Renk uyumundan, font seçimine, kağıt türünün belirlenmesinden, üzerinde düşünülürek, karşı tarafa ilk izlenimi en etkili şekilde vermek için hazırlanmış profesyonel tasarımlardır.

Kartvizit Örnekleri Fiyatları
Beğendiğiniz ya da aklınızda ki kartvizit model ve örneklerini bize ileterek özel fiyat teklifi de alabilirsiniz. Avukat, Eczane, Doktor, Mühendis, Öğretmen ve daha bir çok sektöre özgü hazırladığımız kartvizit tasarımları ile size yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Kartvizit Üretimi Yapmak mı İstiyorsunuz?

Kartvizit Baskı Makinesi Fiyatları
Başlangıç için elverişli olan kartvizit baskı makineleri ile kendiniz üretim yapabilirsiniz.  Modellere Göz At

Kartvizit Kesim Makinesi Fiyatları
Baskı sonrası makineleri olarak kategorilendirilen kesim makinelerine bu link üzerinden ulaşabilirsiniz. Modellere Göz At

Kartvizit Tarayıcı Fiyatları
Kartvizitlerini ya da diğer dökümanlarınızı tarayıp bilgisayarınızda arşivlemek isteyebilirsiniz. Bunun için hazırlanmış kartvizit tarayıcı modellerine buradan ulaşabilirsiniz. Modeller Göz At


Kartvizit ile ilgili Daha Fazlasını Görmek İsteyenler

Kartvizit Tasarımlarınızı Online ya da Offline Olarak Hazırlamak İster misiniz?

Bu yazımızda birkaç adımda kendi kartvizit şablonlarınızı seçip onları derleyebileceğiniz online web sitelerini bulabilir, tasarım programları ile kendi kartvizit şablonlarınızı nasıl oluşturabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Kartvizit Şablonunuzu Hazırlarken Dikket Edilmesi Gerekenler

Bu yazımızda kaliteli bir kartvizit tasarımı için gerekli ana prensipleri sizler için açıklamaya çalıştık. Bu prensiplere uyarak sizde göze hoş gelen tasarımlar hazırlayabilirsiniz.

Kartvizit Modellerin Sizler İçin Kategorilendirdik. Göz Atmak İster misiniz?

Birbirinden ilginç, yaratıcı ve kaliteli kartvizit modellerini 4 ana kategoride sizler için derledik. Baskı tekniklerinden, kullanılan malzemelere, sektörel kartvizit modellerinden tüm yaratıcı kartvizit modellerine aradığınız tüm modelleri bu yazımızda bulabilirsiniz.

Sektörel Kartvizit Örnekleri Dahil, Tüm Kartvizit Örneklerini Sizler İçin Derledik.

İlham alabileceğiniz, sürekli yenilenen kartvizit arşivi oluşturmaya çalışıyoruz. Dünyaca ünlü tasarımcıların hazırlamış oldukları kartvizit örneklerine göz atmak isterseniz bu yazımıza göz atabilirsiniz.

Kaç Çeşit Kartvizit Ölçüsü Var Biliyor Musunuz? Kartvizit Ölçüleri Bu Yazımızda.

Dünyada kabul görmüş standart kartvizit ölçüleri mevcut. Bunların dışında yaratıcı tasarımlar için farklı kartvizit ölçüleri de tercih edilmekte. Bu yazımızda kartvizit ölçüleri ile ilgili detaylı bilgileri bulabilirsiniz.

Kartvizit Şablonunuz Nasıl Olmalı? Ücretsiz Kartvizit Şablonları ve Daha Fazlası

Kartvizit şablonu hazırlarken dikkat etmeniz gereken noktalar olabilir. Bu yazımızda faydalı bilgileri bulabirsiniz. Ayrıca farklı kategorilerde ücretsiz kartvizit şablonlarınına göz atabilir dilerseniz bilgisayarınıza indirip düzenleyebilirsiniz.

Şık, Deri, Metal, Ahşap, İsme Özel Kartvizitlik Örnekleri

Kartvizitlerinizi isminize özel ya da kurumsal kimliğinize uygun kartvizitlik ile taşımak ister misiniz? Bu yazımızda özenle hazırlanmış, ilham alabileceğiniz kartvizit örneklerine göz atabilirsiniz.


Bizimle İletişime Geçebilirsiniz


İstediğiniz kartvizit tasarımını sizin için hazırlayabilir, üretim süreçleri, kağıt bigileri ve baskı teknikleri hakkında detaylı olarak sizi bilgilendirebiliriz. Talebinize göre her bütçeye uygun kartvizitler sunabiliyoruz. 

kisiyeozelkartvizit Ekibi