?>

Ekonomik Kartvizitler

Kişiye Özel Kartvizit Ekibi olarak her bütçeye uygun kartvizit seçenekleri sunmaktayız. Özellikle yeni iş modelimiz ile birlikte lüks ve maliyetli kartvizit modellerini uygun fiyatlara müşterilerimize ulaştırmak istiyoruz. Sizleri yanlış yönlendirmemek, kartvizit seçenekleri arasında ki farkları anlatmak, bütçenize uygun en doğru ve kaliteli kartvizit türünü seçmeniz için bilgilendirmek istiyoruz. Lütfen bize ulaşın ve sizin için sunduğumuz ekonomik kartvizitlerin dışında neler yapabileceğimizi görüşelim.

DOĞRU VE GÜVENİLİR ADRESTESİNİZ
  KALİTELİ BASKI

  Firmamız tarafından gerçekleştirilen kartvizit baskı işlemleri sırasında yüksek kaliteli bir şekilde sonuç elde edilebilmesi için üstün teknoloji cihazlar kullanılmaktadır. Bu sayede gerçekleştirilen işlem ile birlikte kaliteli baskı avantajları elde edilirken, aynı zamanda da sizin için en faydalı sonucu ortaya koymaya gayret gösteriyoruz. Bu sayede en nitelikli kartvizit tasarımları ve baskısı ile prestijli bir kullanım elde edebiliyorsunuz.

   LÜKS KAĞIT SEÇENEKLERİ

   Kartvizit tasarımınızın tamamlanması sonrasında istediğiniz bütün görsellik ve kalitenin elde edilmesi ile birlikte baskı noktasına geçtiğimiz aşamada, kağıt kalitesi seçeneklerini görerek seçim gerçekleştirebilirsiniz. Bu noktada kartvizit kalitesinin ortaya net olarak çıkabilmesi için lüks kağıt seçenekleri arasından seçim yaparak, en nitelikli sonucu elde edebilirsiniz. Yüksek kalite ortaya koyan baskı teknolojisi ile birlikte bu kağıt kalitesi en iyi sonucu ortaya çıkaracaktır.

    TASARIM DESTEĞİ

    Müşterileriniz ile aranızdaki en iyi iletişimi sağlayacak ve akılda kalıcı bir tanıtım sağlayacak kartvizit için iyi bir tasarım oluşturulması her zaman önemlidir. Hayallerinizde yer alan ve ince dokunuşlar ile özel bir hale getirmek istediğiniz kartvizit tasarımı için firmamızın profesyonel grafik danışmanları ile birlikte profesyonel tasarım desteği alma imkanına sahipsiniz.

     MÜKEMMEL İŞÇİLİK

     Dünyanın her neresinde ne iş yapılırsa yapılsın malzeme kalitesi, görsel kalite ve işçilik kalitesi en önemli olguların başında yer almaktadır. Firmamızda kartvizit üretimi gerçekleştirilirken, öncelikle iyi bir malzemenin seçilmesi daha sonrasında grafik işçiliği konusunda mükemmel işçilik ile en iyi tasarımın elde edilmesi ve daha sonrasında da baskı teknolojilerinin kullanılması sırasında baskının profesyonel olarak yapılması için işçilik en önemli noktalar arasında yer almaktadır.

     Her Bütçeye Uygun Ekonomik Kartvizitler
     İş yaşamında vazgeçilmez bir hale gelmiş kartvizitler artık her kesimden işletmecinin ve çalışanın kullandığı bir araç haline gelmiştir. İyi bir şekilde dizayn edilmiş ve kaliteli kâğıda basılmış kartvizitler kimi işletmecinin ya da çalışanın bütçesini sarsabilir. Bu da onların kalitesiz ve ucuz kartlar kullanmak istemelerine sebep olabilir. Biz bu sorunu çözebilmek adına işyeri sahiplerine ve her pozisyonda çalışana ekonomik kartvizitler imkânı sunuyoruz. Her biri kaliteli kâğıda basılmış ve özgün tasarımı olan kartvizit kataloğumuzda her bütçeye uygun ürün bulmak mümkündür.
     Kaliteli Ve Ekonomik Kartvizitler
     Müşterilerimizin en çok şikayetçi olduğu konulardan başında, kartın kalitesi arttıkça fiyatının yükselmesi gelmektedir. Bu da birçok kullanıcıyı daha ucuzu ve az kalitelisi ile yetinmeye itmektedir. Ancak biz bu problemi ortadan kaldırmak için herkesin alabileceği kaliteli ve ekonomik kartvizitler üretiyoruz. Kullandığımız kağıtların hepsi son kalitededir ve lüks sınıfındadır. Kart tasarımlarımız özgündür ve dilenirse kişiye özel tasarımlar da yapmaktayız. Ayrıca kullandığımız baskı teknikleri de en son teknoloji ürünüdür.

     Ekonomik Kartvizitler Artık Mümkün
     İş yeri açan bir girişimcinin ya da yeni bir pozisyonda işe başlayan bir çalışanın ilk yaptığı işlerden biri de bir kartvizit edinmektir. Ancak alacakları kartın maliyetli olması çoğu insan için bir sorun olacaktır. Şirketimizde ürettiğimiz hepsi kaliteli ve lüks olan ekonomik kartvizitler ile artık bu durum sorun olmaktan çıkacaktır. Her kesimden insanlar istedikleri kalitede kartvizit alabilsin diye hizmetinizdeyiz.

     TASARIM DESTEĞİNE Mİ İHTİYACINIZ VAR?

     Uzman Tasarım Ekibimiz ile size yardımcı olabiliriz. Sizi en iyi şekilde yansıtacak kartvizit tasarımını ücretsiz olarak hazırlıyoruz.nBeğendiğiniz modellere uygun tasarımınız hazırlandıktan sonra arzu ederseniz talep edebilirsiniz. Whatsapp üzerinden hızlıca iletişime geçebilirsiniz
     İŞİMİZİ SEVEREK YAPIYORUZ
      ÖZEL MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ

      Firmamız ile iletişime geçerek kartvizit tasarımı ve kartvizit baskısı talep ettiğiniz noktada işlemin başlangıcından son aşamada kartvizitlerin size teslim edilmesine kadar iletişim sürdürülmektedir. Bu nedenle müşterilerimizin en doğru hizmeti alabilmesi için firmamız özel müşteri temsilcisi ile birlikte sürekli bir şekilde bağlantıyı sürdürür ve kaliteli bir sonucu ortaya koyar.

       MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

       Firma politikamız olarak, her zaman en iyi kaliteyi ve en doğru sonucu ortaya koymak ilk hedeflerimiz arasında yer alırken, bundan daha önemli bir hedef olarak müşteri memnuniyeti göz önünde bulundurulmaktadır. Çünkü kaliteli ve faydalı bir hizmet almak her müşterinin hakkı olmakla birlikte firmamızdan memnuniyet duyan her kişi bizim için en büyük yatırım ve geleceğe dönük olarak en büyük umut olmaktadır.

        YURTİÇİ VE YURTDIŞINA GÖNDERİM

        Dünyanın her neresinde olursanız olun, internet bağlantısı gerçekleştirdiğiniz durumda firmamız ile iletişime geçebilir, kartvizit tasarımı sağlayabilir ve baskı işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Bu hizmeti almanız sonrasında firmamız yurtiçi ve yurtdışına gönderim sağlayarak ürünlerinizin istediğiniz şekilde size ulaşmasını sağlamaktadır. En hızlı ve güvenilir şekilde ürünlerinizi teslim almanız için uluslararası anlamda en nitelikli hizmetleri veren gönderi firmaları ile çalışmaktayız.

         NUMUNE KUTUSU

         Firmamız üzerinden hizmet alırken tüm örnekleri ve ürün tiplerini internet sayfamız üzerinde gördüğünüz için somut bir örnek görme ihtiyacı hissedebilirsiniz. Bu gibi bir durum en doğal hakkınız olduğundan dolayı firmamız talebinize karşılık olarak numune kutusu gönderimi ile daha önce yapmış olduğumuz baskılarının örneklerini ve kağıt kalitesi ile tasarım kalitesini çok daha rahat bir şekilde görmenizi sağlıyor.

         DAHA FAZLA KEŞFEDİN

         Etiket – Sticker

         Kartvizit basit hali ile kimi zaman şahısların kimi zamansa firmaların tanıtım, reklam ihtiyaçları üzerine özel olarak tasarlanan ve içerisinde tanıtıcı…
         OKUMAYA DEVAM ET
         el ilanı broşür

         El İlanı – Broşür

         Matbaa, şirketlerin ya da kişilerin günümüzde oldukça fazla yararlandığı bir sektördür. Firmamız da matbaa sektörü içerisinde el ilanı ya da…
         OKUMAYA DEVAM ET
         cepli dosya

         Cepli Dosya

         İş dünyasının hangi sektöründe olursa olsun firmalar arasında çok güçlü bir rekabet vardır. Her geçen gün de bu rekabet artarak…
         OKUMAYA DEVAM ET
         antetli kağıt

         Antetli Kağıt

         Günümüzde iş dünyasında ve güncel işletmelerde pek çok fazla ürün kullanılmaktadır. Kırtasiye ürünleri kapsamında da değerlendirmekte olan birçok ürün ve…
         OKUMAYA DEVAM ET
         ?>