eczanelere özel kartvizit örnekleri

Eczane Kartvizit Örnekleri

Eczane Kartvizitleri Seçenekleri

Ecza sektöründe faaliyet gösteren firmanızın, sektördeki diğer firmalar arasından sıyrılarak akılda kalmasına katkı sağlayan unsurlardan küçüğü ama en önemlisi olarak kartvizitler gösterilebilir. Bu bakımdan diğer eczane kartvizitleri arasından ayrılarak, firmanızın ismini öne çıkarması gerekmektedir. Firmamız tarafından ecza sektörüne özel öneriler çerçevesinde kuşe kâğıt, tual ya da Bristol kalitesindeki kağıtlar kullanılarak, tercihinize göre tampon, ofset ya da serigrafi tekniği ile özel tasarım kartvizitler siz müşterilerimize özel hazırlanmaktadır.

Eczane Kartvizitleri İçin Kâğıt Kalitesi

Kartvizit seçiminde en önemli adımlardan birisi de kullanılan kâğıdın kalitesini belirlemektir. Kuşe kâğıt baskılarda, genellikle tercih edilmekte olup kartvizitin iki yüzü de parlak ve pürüzsüz olmaktadır. Ayrıca şık ve sade tasarımlar ile dikkat çekici ve akılda kalıcı özelliği bulunmaktadır. Ecza sektörüne de uygun olan bu kâğıt üzerinde basılan marka, logo ve bilgiler açıkça seçilebilir ve göze güzel gözükmekle birlikte eczane kartvizitleri için ideal olmakla birlikte firmamızın farklı tasarımları da tercih edilebilir.

Baskı Tekniği Eczane Kartvizitleri İçin Ne Olmalıdır?

Kâğıt seçiminden sonraki adım olarak baskı tekniği, farklı tasarım ve konsepte üretilen kartvizitlerin basımı için oldukça önemlidir. Bu bakımdan eczane kartvizitleri için ciddi, göz alıcı ve etkileyici bir izlenim bırakılması açısından bu baskı tekniği sıklıkla tercih edilmekle birlikte, firmamızın kullandığı son teknoloji baskı teknikleri arasından müşterilerin tercihlerine göre bir teknik de seçilmesi mümkündür.

Daha Fazla Sektörel Kartvizit Örnekleri Görmek İster misiniz?


Kartvizit ile ilgili Daha Fazlasını Görmek İsteyenler


Bizimle İletişime Geçebilirsiniz


İstediğiniz kartvizit tasarımını sizin için hazırlayabilir, üretim süreçleri, kağıt bigileri ve baskı teknikleri hakkında detaylı olarak sizi bilgilendirebiliriz. Talebinize göre her bütçeye uygun kartvizitler sunabiliyoruz. 

kisiyeozelkartvizit Ekibi