doktor lüks kartvizit tasarımları

Doktor ve Sağlık Sektörü Kartvizit Örnekleri

Doktor Kartvizitleri İçin Öneriler

Kartvizitler iş yaşamının önemli bir unsurunu oluşturmanın yanı sıra bireysel olarak da tercih edilmekte ve muayene, yazıhane gibi bireysel isimlerin tanıtılması için de kullanılmaktadır. Özellikle ciddi ve önem taşıyan bir iş kolu olarak doktorluk mesleğinde de sıklıkla kartvizitler uzman olunan alan ve muayene gibi bilgileri içermekte doktor kartvizitleri olarak isimlendirilmektedir. Doktorluk mesleğine uygun olarak etkileyici, bilgilendirici ve aynı zamanda farklı tasarımdaki kartvizit örnekleri firmamız tarafından tasarlanmakta ve müşterilerin beğenisine sunulmaktadır.

Bilge bir doktor en iyi ilacın, ilgi ve sevgi olduğunu söylemiş. Başka biri de sormuş: Ya işe yaramazsa? Gülümsemiş ve şöyle yanıt vermiş: O zaman dozu arttırın.

 

Baskı Tekniği Ve Kâğıt Kalitesi İle Doktor Kartvizitleri

Kartvizitlerin akılda kalıcılığını arttıran önemli faktörlerden birisi de kullanılan kâğıdın çeşididir. Özellikle doktor kartvizitleri, sade olmasının yanı sıra prestijli bir görünüme sahip olabilir. Firmamızın son teknoloji ofset baskı tekniği kullanarak, tual kâğıt üzerinde farklı tasarımlar ile gerçekleştirdiği üstün kalite baskı ile kartvizitler mesleğin statüsüne yakışacak şekilde olmaktadır. Müşterilerin tercihine bağlı olarak Amerikan ya da Bristol Kâğıt kullanılarak beyaz baskı tekniğini dışa vurulabilir. Böylelikle isim ve logo öne çıkacak şekilde bir kartvizit tasarımı elde etmem mümkündür.

KALİTELİ BASKI

Doktor Kartvizitleri İçin Tasarımlar

Özellikle şık ve sade bir tasarımın genellikle tercih edildiği doktor kartvizitleri için isim, logo, uzmanlık alanı ve iletişim bilgileri kartvizitin ön yüzünde kullanılabilir. Elbette isteğe göre firmamızın özel olarak tasarladığı oval, kare ya da dikdörtgen şeklinde oluşturulan ve renkli temaların kullanıldığı kartvizitleri de müşteriler tercih edebilmektedir.

Daha Fazla Sektörel Kartvizit Örnekleri Görmek İster misiniz?


Kartvizit ile ilgili Daha Fazlasını Görmek İsteyenler


Bizimle İletişime Geçebilirsiniz


İstediğiniz kartvizit tasarımını sizin için hazırlayabilir, üretim süreçleri, kağıt bigileri ve baskı teknikleri hakkında detaylı olarak sizi bilgilendirebiliriz. Talebinize göre her bütçeye uygun kartvizitler sunabiliyoruz. 

kisiyeozelkartvizit Ekibi